Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відбулося засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимового періоду 2019-2020 років

26 листопада  2019 року під  керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Тетяни Збицької  відбулось засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

На нараду були запрошені члени  районної робочої  групи,  начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники житлово-комунальних підприємств.

Одне з головних питань на засіданні –  проходження опалювального періоду на  об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери району. Особливу увагу було приділено  розгляду звернень громадян, що надійшли на адресу народного депутата України, які мешкають за адресою: м.Курахове, вул.Енергетиків, 31,33 з питання технічного стану вищезазначених будинків,

Оскільки житлові будинки відносяться до застарілого житлового фонду м.Курахове визначено, що вони не в повному обсязі підготовлені до опалювального періоду і потребують вжиття термінових заходів.

Керівнику КП «МСЄЗ Курахівської міської ради»  було рекомендовано провести необхідні ремонті роботи.

DSC08900 — копия DSC08896 — копия