Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відбувся рзширений прийом громадян у Новоселидівській сільській раді

25 жовтня  2019 року, відбувся розширений виїзний прийом громадян у Новоселидівській сільській раді під керівництвом в.о. голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяни Збицької за участю Новоселидівського сільського голови Віталія Гарбуза, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представників Мар’їнського відділення поліції,   Мар’їнського РЕМ ПАТ ДТЕК «Донецькі електричні мережі» та Мар’їнського ЦОК ТОВ «Донецькі електричні послуги».

Також спеціалістом управління соціального захисту населення райдержадміністрації та адміністратором відділу надання адміністративних послуг апарату райдержадміністрації було проведено прийом громадян  «мобільним соціальним офісом»  із застосуванням «мобільних кейсів».

В ході прийому громадянами піднімалися питання, що стосуються пенсійного забезпечення, земельних відносин, розчищення водоймища у с.Ізмайлівка, заміни електричних опор, налагодження доставки продуктів харчування у віддалені села сільської ради тощо.

В ході прийому громадяни на місці отримували роз’яснення, окремі звернення, які будуть направлені на розгляд та реагування відповідним підрозділам органів виконавчої влади,  взято на контроль керівництвом райдержадміністрації та надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх вирішення.

IMG_7164 IMG_7176

IMG_7184IMG_7178

IMG_7157IMG_7200