Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відбувся виїзний прийом громадян у с.Костянтинівка

Сьогодні, 30 травня 2019 року, відбувся розширений виїзний прийом громадян на території Костянтинівської сільської ради під керівництвом голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза за участю голови Костянтинівської сільської ради Антоніни Лебединець, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Мар’їнського РЕМ ПАТ ДТЕК «Донецькі електричні мережі» та Мар’їнського відділення поліції.

В ході прийому місцевих жителів хвилювали питання, що стосуються пенсійного забезпечення,  заміни електричних опор, питання оплати за електричну енергію, оформлення  субсидії тощо. Жителів громади також турбували питання скоєння неодноразових крадіжок майна у мешканців села Костянтинівка.

В ході прийому громадянам, що звернулися, надавалися вичерпні відповіді та роз’яснення, окремі питання головою райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом взято на особистий контроль та надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх вирішення. Жодне звернення не залишиться поза увагою.

IMG_1693 IMG_1691

IMG_1689 IMG_1682

IMG_1676 IMG_1671

IMG_1666 IMG_1661

DSC09845