Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відбувся виїзний прийом громадян у селі Єлизаветівка

5 червня  2019 року відбувся розширений виїзний прийом громадян на території Єлизаветівської сільської ради під керівництвом голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза, за участю Єлизаветівського сільського голови Леоніда Чередніченко, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Мар’їнського РЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькі електричні мережі», Мар’їнського ЦОК ТОВ «Донецькі електричні послуги», Мар’їнського відділення Красноармійського УГГ та Мар’їнського відділення поліції.

В ході прийому активною молоддю села було піднято важливе питання щодо створення у Єлизаветівці молодіжного центру для дозвілля дітей та молоді. Також молодими елизаветівцями був запропонований проект створення для односельчан парку розваг та відпочинку біля сільського Будинку культури. Тут також потребують вирішення питання щодо ремонту харчоблоку дитсадку, покращення матеріально-технічної бази школи, налагодження вуличного освітлення у с. Єлизаветівка, створення гуртків у сільському Будинку культури для розвитку дітей, благоустрою с.Романівка тощо.

DSC00171DSC00180

DSC00195

DSC00221

DSC00211

Жителі громади також висловили вдячність очільнику району Володимиру Морозу за вирішення питання створення у селі дитячого майданчика, з яким вони зверталися до нього в ході попереднього виїзного прийому громадян.

На прийомі мешканці села отримували роз’яснення на свої питання, окремі звернення, які будуть направлені на розгляд та реагування відповідним підрозділам органів виконавчої влади, взято на контроль керівництвом райдержадміністрації та надані відповідні доручення та рекомендації щодо вирішення порушених питань.

DSC00249

DSC00259

DSC00274

DSC00279

По завершенню прийому громадян голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз традиційно проінспектував соціально культурні об’єкти, зокрема місце будівництва амбулаторії, де поспілкувався з представниками підрядної організації, оговоривши терміни та якість проведення робіт. Також керівник району відвідав станцію юних натуралістів та дитячий садок, де поспілкувався з адміністрацією навчальних закладів стосовно проблемних питань.

DSC00311DSC00319

DSC00326

   DSC00346

DSC00364DSC00359

DSC00366

DSC00374DSC00384

DSC00393