Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відділом з питань надання адміністративних послуг Мар’їнської райдержадміністрації розпочато прийом заяв на отримання паспортів громадян України у вигляді ІD-карток та паспортів громадян України для виїзду за кордон

Відділом з питань надання адміністративних послуг Мар’їнської райдержадміністрації розпочато прийом заяв на отримання паспортів громадян України у вигляді ІD-карток  та паспортів громадян України для виїзду за кордон.

Сьогодні хід прийому громадян у відділі з питань надання адмінпослуг  особисто проінспектував голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк.

Відділом надаються послуги з прийому заяв на отримання паспорту громадянина України у вигляді ІD-картки як особам, які досягли 14-річного віку та отримують паспорт вперше, так і громадянам, які здійснюють обмін паспорту громадянина України у вигляді книжечки на ІD-картку.

Також здійснюється оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон повнолітнім громадянам та дітям.

Звертаємо увагу, що на даний час відділ приймає тільки тих громадян, які зареєстровані (мають постійне місце проживання) на підконтрольній території та мають паспорт громадянина України, виданий відділами  Державної міграційної служби України, які наразі також знаходяться на підконтрольній Україні території.

Прийом здійснюється в приміщенні Мар’їнської райдержадміністрації, за адресою м.Мар’їнка, вул.Шевченка, 3, І поверх, кабінет №3 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 14.00 години без перерви.

DSC01791 DSC01801