Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відкритий Кубок Мар’їнського району з міні-футболу

22 квітня 2017 року в Курахівській ЗОШ №5 пройшов щорічний відкритий Кубок Мар’їнського району з міні-футболу, присвячений 31-річниці пам’яті Героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Організатором змагань виступила Мар`їнська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів ”Союз. Чорнобиль. України”  за  підтрики Мар`їнської райдержадміністрації. Участь у змаганнях взяло 9 команд з учнів 5-9 класів загальноосвітніх шкіл району: Курахівські ЗОШ №1, №2 та №5, Мар`їнські ЗОШ №1 та №2, Павлівська ЗОШ, Степненська ЗОШ, Єлизаветівська ЗОШ, Островська ЗОШ.

З привітаннями та побажаннями перемоги до юних спортсменів звернулися голова Мар`їнської міської організацій Всеукраїнської громадської організації інвалідів ”Союз. Чорнобиль. України” Володимир Дяченко, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань, директор Курахівської ЗОШ №5  Тетяна Бобкова та вчитель фізичної культури Мар`їнської ЗОШ №1 Іван Овчаренко.

Змагання проходили у цікавому руслі, а інтрига тримала всіх присутніх до останніх секунд. У фіналі зустрілися команда хлопчаків Курахівської ЗОШ №2 та Павлівської ЗОШ.  Переможцем стали спортсмени із Курахівської ЗОШ №2.

По завершенню змагань команди були нагороджені грамотами та медалями. А переможцям, команді хлопчаків Курахівської ЗОШ №2, був вручений перехідний Кубок району з міні фуболу.

 

IMG_1244 P70422-093705P70422-132003P70422-132357