Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відкритий обласний турнір з футболу ім. І. Москвичова

28-29 березня 2017 року в м. Курахове на міні-футбольних полях- Курахівської ЗОШ №2 та м-ні «Южному» відбувся Відкритий обласний турнір з футболу імені  заслуженого майстра спорту Ігоря Москвичова серед юнаків 2005-2006 р.н.  Організаторами турніру виступили департамент освіти та науки Донецької області, Мар`їнська дитячо-юнацька спортивна школа та її тренер з футболу Юрій Авакян. Турнір пройшов при підтримці Мар`їнської райдержадміністрації  та самого Ігоря Москвичова.

На турнір завітали 11 команд із Донецької області, а саме з м.Білозерськ («Спорт для всіх»), м.Мирноград (ДЮСШ), с.Володимирівка, смт.Велика Новосілка (ДЮСШ), м.Добропілля («Спорт для всіх»), м.Вугледар (ДЮСШ), м.Покровськ (ДЮСШ), м.Курахове («Спорт для всіх»), м.Мар`їнка (відділення Мар`їнської ДЮСШ), м.Красногорівка (відділення Мар`їнської ДЮСШ) та м.Першотравенськ (Дніпропетровська обл.).

На турнірі були присутні: директор обласної ДЮСШ департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олена Капкан, заступник директора обласної ДЮСШ Вікторія Соколова,  начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань, директор Мар`їнської ДЮСШ Ірина Головко, заступник директора Мар`їнської ДЮСШ Світлана Шинкаренко, тренери, батьки, гості турніру.

Учасників змагань привітали начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань та тренер з футболу Юрій Авакян. Побажали успіхів у змаганнях, миру, добробуту, благополуччя, процвітання, спортивних досягнень та нових перемог.

У фіналі турніру зустрілися команда хлопчаків м.Добропілля та м.Першотравенськ (Дніпропетровської обл.).  Переможцем турніру стала команда юнаків м.Добропілля, ІІ місце зайняла команда м.Першотравеськ, ІІІ місце- команда юнаків м.Курахове.

Турнір пройшов на високому рівні, учасники та гості змагань отримали масу задоволень та багато позитивних емоцій. Переможці та призери змагань були нагороджені  грамотами, медалями та кубками; усі команди –солодощами. Також відзначили кращого воротаря, нападника та гравця.

Щиро дякуємо Мар`їнській дитячо-юнацькій спортивній школі за організацію проведення змагань, обласній дитячо-юнацькій спортивній школі департаменту освіти та науки облдержадміністрації, керівництву Мар`їнського району за підтримку та надання можливості проводити змагання у такийскладний час, а особлива подяка заслуженому майстру спорту Ігорю Москвичову.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA