Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відкритий турнір із волейболу в м.Мар’їнка

26 червня 2017 року в м.Мар`їнка на базі спортивного комплексу Мар’їнської ДЮСШ за підтримки відділу освіти райдержадміністрації було проведено відкритий турнір із волейболу серед юнаків та дівчат 2000 р.н. і молодше, присвячений Дню Конституції України та Дню молоді.

У турнірі змагалися 4 команди. А саме: м.Мар`їнка, м.Красногорівка та с.Максимільянівка. Честь міста Мар’їнка відстоювали команда дівчат та хлопців.  Усі без винятку дуже добре підготувалися до цього турніру. На протязі змагань у кожної з команд було велике бажання перемогти. Найсильнішою виявилася команда хлопців міста Мар’їнка, яка за підсумками турніру посіла 1 місце. Друге місце зайняла команда с.Максимільянівка, третє місце – команда дівчат м.Мар’їнка та четверте місце –  команда м.Красногорівка.

Після змагань відбулося нагородження призерів. Директор Мар’їнської ДЮСШ Головко Ірина Павлівна та тренер-викладач з волейболу Овчаренко Іван Миколайович привітали кожну з команд та нагородили грамотами та медалями. Адміністрація Мар’їнської ДЮСШ висловлює велику подяку за допомогу в проведенні турніру та підготовку команд до гри тренерам-викладачам з волейболу: Савекі Олені Миколаївні, Чумаченку Анатолію Миколайовичу та Овчаренку Івану Миколайовичу.

6GRrQtOBKdo

JnPpl54g1Y0

Фото0668