Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відкритий турнір з футболу пам’яті С.Ф.Олійника

23 вересня 2018 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям ТОВ «ЕЛВІКО-ГІГАНТ» в с. Костянтинопільське пройшов відкритий турнір «Меморіал  С.Ф.Олійника» з футболу серед хлопчиків 2006 р.н. та молодше. Турнір  був  організований  КЗ «Спорт для всіх» м.Курахове за підтримки спонсорів: ТОВ«ЕЛВІКО-ГІГАНТ» в особі директора Віктора Лижепекова, та ТОВ Агрофірма«Агротіс» філія Богоявленська в особі керівника Олега Базіра.

Участь у змаганнях прийняли команди: ДЮФА «Шахтар» м.Авдіївка, ДЮСШ «Колос-Очеретино» (Ясинуватський р-н), ДЮСШ с.Покровське (Дніпропетровська обл.)  та «Спорт-06»  і  «Спорт-07» м.Курахове.  Перемогу одержала  команда «Спорт-06»  м.Курахове,  ДЮФА  м.Авдіївка – 2 місце, ДЮСШ «Колос – Очеретино» (Ясинуватський     р-н) – 3 місце.

Команди – переможці отримали кубки, усім командам вручили грамоти, кращіх гравців нагородили статуетками та солодкими подарунками від спонсорів турніру. Висловлюємо їм щиру подяку за великий внесок та підтримку.

На матчі була присутня старша донька Сергія Олійника – Наталя Олійник та онук Микита, які весь час спостерігали за змаганнями. Разом з усіма присутніми вшанували пам’ять видатної людини – Сергія Федоровича Олійника.

копия футбол4

копия футбол2

футбол