Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відкриття нових спортивних майданчиків в населених пунктах Мар’їнського району

08 вересня 2017 року в Новомихайлівській, Костянтинівській та Максимільянівській  загальноосвітніх школах І-ІІІ ступені відбулося урочисте відкриття спортивних майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням, завдяки реалізації проекту з облаштування 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям в рамках відзначення 85 –річчя з дня заснування Донецької області за підтримки голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

У заході взяли участь: голова Мар`їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, начальник відділу освіти  Мар`їнської райдержадміністрації Людмила  Зайцева, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мар`їнської райдержадміністрації  Оксана Грибань.

Володимир Вікторович привітав дітлахів з днем фізичної культури та спорту та побажав юним спортсменам миру, наснаги, працелюбності й наполегливої роботи над собою. Очільник району вручив директорам шкіл сертифікати на кожен з майданчиків. Діти одразу із задоволенням продемонстрували свою майстерність у різноманітних вправах на тренажерах.

P1170693

P1170728

P1170778

P1170798

P1170801

P1170831