Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відкриття районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні,  27 вересня  2018 року, в м. Курахове на території спортивної бази «Хвиля» на березі Курахівського водосховища розпочався районний етап   Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Гра проводиться з метою виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи.

DSCN0986 viber 1 DSCN1035

Від імені голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза із відкриттям районного етапу гри присутніх привітав заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв. До привітань також долучилися  начальник групи ЦВС «Максимільянівка» полковник Віктор Гуш, представники спілки українського козацтва Мар’їнського району, військові, працівники ДСНС, представники навчальних закладів.  Голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс вручив Подяки від ветеранської організації  спортивним військово-патріотичним клубам «Чорний вовк» та «Білий барс».  Гості побажали учасникам успіхів та наполегливої боротьби у змаганнях, хорошого настрою і чудових вражень від спільної праці.

DSCN1041DSCN1048

У грі беруть участь рої (команди) з 21 загальноосвітньої школи району: Мар′їнської ЗОШ  №1, Мар’їнської ЗОШ №2, Красногорівської ЗОШ  №2, Красногорівської ЗОШ №5, Курахівської ЗОШ № 1, Курахівської ЗОШ  №2,  Курахівської ЗОШ  №5,   Курахівської гімназії «Престиж», Єлизаветівської, Новомихайлівської, Новоукраїнської, Богоявленської, Павлівської, Дачненської, Зорянської, Катеринівської, Успенівської, Максимівської, Острівської та Новоселидівської ЗОШ.

Протягом трьох днів команди візьмуть участь у восьми конкурсних завданнях, а саме:

-надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник»,

– стрільба із пневматичної зброї,

-козацька забава «Перетягування линви»,

-творчо-мистецький звіт «Ватра «У колі друзів»,

-крос-похід з елементами орієнтування за методикою квестів,

-звитяжні змагання «Лава на лаву»,

-таборування (бівак),

-інтелектуальна гра-вікторина «Відун».

Сподіваємось, що команди продемонструють справжній козацький дух та захоплююче видовище!

DSCN1000 DSCN1015 DSCN1016 DSCN1018 DSCN0975 DSCN0978