Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відкриття в м.Курахове військово-патріотичного табору

4 червня 2018 року на базі відпочинку «Хвиля» у м.Курахове (Курахівське водосховище) відбулося відкриття військово-патріотичного табору з туристичною направленістю.

У відкритті табору взяли участь: Лілія Золкіна– заступник директора департаменту сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Тетяна Збицька – в.о. голови райдержадміністрації, Оксана Грибань – начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Михайло Гладкий – голова правління  Мар`їнської районної громадської організації «Український Союз Ветеранів Афганістану» та Олег Георгієв – керівник спортивного військово-патріотичного клубу «Чорний вовк», помічник народного депутата України Сергія Сажко, працівники Мар`їнського відділення поліції та інші.

Гості разом із керівниками табору оглянули територію, з захопленням подивилися,  як діти не зважаючи на юний вік вправно і вміло збирали та розбирали палатки, володіють зброєю, стріляють з луку.

На І зміну військово-патріотичного табору з туристичною направленістю, яка пройде з 04.06.18 року по 17.06.2018   приїхала 51 дитина. Також планується ІІ зміна, яка пройде у серпні місяці.

Лілія Іванівна привітала усіх присутніх з відкриттям табору та наголосила на необхідності створення єдиного такого табору в Донецькій області. Подякувала організаторам, усім, хто доклав зусиль для відкриття табору, а також зазначила, що табір «Хвиля» – це перший подібний табір у Донецькій області.

В.о. голови райдержадміністрації Тетяна Збицька від імені голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза привітала дітлахів з початком зміни у таборі та побажала їм хорошого відпочинку та яскравого проведення часу.

Основною метою табору є національно-патріотичне, духовне та культурне виховання дітей. Протягом зміни діти будуть вчитися різним навичкам, проявляти свої найкращі вміння із спортивно-туристичних напрямків, стрільби із лука, розпалювання вогнища, збір та розбір палаток та надання першої медичної допомоги.

IMG_8456 — копия
IMG_8431 — копия

IMG_8453 — копия

IMG_8476 — копия