Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відновлення пошкодженного під час бойових дій будівель триває

Сьогодні, 28 листопада 2017 року, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ за дорученням губернатора Донецької області Павла ЖЕБРІВСЬКОГО перевірив як тривають роботи по відновленню будинків приватного сектору в м.Мар’їнка (вул.Шевченко, Героїв Чорнобиля, Молодіжна, Каштанова) та м.Красногорівка (вул. Садова, Островського, Дачна), а також приміщення Мар’їнської центральної районної лікарні.

Треба зазначити, що для відновлення пошкодженого бойовими діями приватного сектору Мар’їнського району з 02 по 22 листопада 2017 року від Донецької облдержадміністрації надходили будівельні матеріали. На сьогоднішній день до військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка надійшли наступні матеріали: цегла силікатна, руберойд, шифер, дерев’яний брус; до військово-цивільної адміністрації м. Мар’їнка та с. Побєда – цегла силікатна, дерев’яний брус, цвяхи шиферні, цвяхи; шифер, OSB-плита.

Ремонтні роботи проводять відновлювальні бригади 7 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області (2 бригади в м.Мар’їнка, та 3 – в м.Красногорівка). Свою роботу по відновленню об’єктів рятувальні бригади розпочали 20 листопада 2017 року.

На теперішній час відновлено 5 житлових будинків в м.Мар’їнка та 2 – в м.Красногорівка, а також облаштовано тимчасову покрівлю на будівлі поліклініки Центральної районної лікарні.

Жителі міст Мар’їнка та Красногорівка, яким вже відремонтовано будинки, у розмові з очільником району Володимиром Морозом висловлювали щиру подяку голові Донецької облдержадміністрації, керівнику обласної військово-цивільної адміністрації Павлу Івановичу  за те, що про них не забувають, турбуються та намагаються відновити пошкоджені під час бойових дій рідні домівки.

Також, люди дуже дякували нашим сміливим рятувальникам, які не зважаючи на погодні умови, не припиняють роботи, відмовляючись навіть від чашки теплого чаю. Одним словом, намагаються встигнути відремонтувати якомога більше пошкоджених будівель до зимових морозів.

DSCN5866

DSCN5870

DSCN5953