Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відокремлений підрозділ Донецького коледжу Луганського НАУ відзначив 90-річчя

Сьогодні, 26 жовтня 2017 року, в м. Красногорівка відбулися урочистості з відзначення 90 – річчя відокремленого підрозділу  Донецького коледжу Луганського національного аграрного університету.

На свято завітали представники департаменту освіти і науки та департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Донецької ОДА, заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимир Шехірєв, керівник військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка Олег Ліванчук та ще чимало поважних гостей.

Відкрив святковий захід директор коледжу Анатолій Рибак, який привітав присутніх з ювілейною датою, подякував усім за підтримку та надання допомоги навчальному закладу.

Сьогодні коледж по праву може своїми випускниками. Нехай хтось не зривав зірок з неба, але запам’ятався безпосередністю, дотепністю, добрим відношенням до оточуючих. Варто зазначити, що загальна кількість студентів, які закінчили Відокремлений підрозділ «Донецький коледж Луганського національного аграрного університету» за період його існування склала – 17 224 чоловік, з них  отримали дипломи з відзнакою  2465 випускники.

Від імені голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза свої привітання висловив його заступник Володимир Шехірєв та вручив Подяки Мар`їнської районної державної адміністрації за сумлінну працю, особистий внесок в реалізацію державної політики у галузі освіти, навчання та виховання студентської молоді та з нагоди 90-річчя від дня утворення коледжу його кращим працівникам.

Після урочистої частини глядачі отримали нагоду насолодитись святковою концертною програмою, у виконанні  студентів коледжу та творчих колективів району.

 

DSCN4657

DSCN4636

DSCN4645

DSCN4620

DSCN4632