Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відпочинок дітей м.Курахове в військово-патріотичному спортивному таборі

22 червня 2017 року голова районної державної райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз разом з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксаною Грибань та начальником відділу цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ігорем Перуном відвідали військово-патріотичний спортивний табір на базі відпочинку «Хвиля» м. Курахове.

У таборі, на сьогодні, відпочиває 54 дитини, серед яких 3 дитини із м.Селідове та 2 дитини із м.Вугледар. Також хотілось відмітити, що серед 54 дітей відпочивають і 18 дівчат.

Хлопці та дівчата разом демонстрували свою майстерність у подоланні перешкод спрямовані на формування і вдосконалення навичок в подоланні штучних і природних перешкод, виконання спеціальних прийомів і дій, розвиток швидкості і швидкісно-силової витривалості, вдосконалення навичок в колективних діях на тлі великих фізичних навантажень, виховання впевненості в своїх силах, сміливості, рішучості.

Очільник району оглянув територію, на якій розташувався військово-патріотичний спортивний табір, умови проживання дітлахів, поспілкувався з організаторами та дітьми. Усі діти  були у захваті від відпочинку.

Велику вдячність Володимир Вікторович висловив організаторам військово-патріотичного спортивного табору Михайло Гладкому (вчитель предмету «Захист Вітчизни» Дачненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник військово-патріотичного спортивного клубу «Білий барс», голова правління Мар`їнської районної громадської організації «Український Союз Ветеранів Афганістану» (воїнів-інтернаціоналістів)) та Олегу Георгієву (керівник військово-патріотичного спортивного клубу «Чорний вовк», вчитель предмету «Захист Вітчизни» Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2) та нагородив їх Почесними грамотами за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у навчання, національно-патріотичне виховання та оздоровлення підростаючого покоління.

Наприкінці заходу дітей пригостили солодкими подарунками.

DSC00382

DSC00383

DSC00396

DSCN0559

DSCN0563