Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Відпочинок дітей в військово-патріотичному спортивному таборі “Хвиля”

24 червня 2017 року відбулося закриття чергової зміни військово-патріотичного спортивного табору на базі відпочинку «Хвиля»  м.Курахове. У цей святковий день було багато дітей, гостей, батьків.

У закритті табору взяли участь: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Грибань, начальник відділу цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Ігор Перун, помічник народного депутата України Едуард Авраменко.

На запрошення керівників військово-патріотичних клубів Михайла Гладкого та Олега Георгієва приїхав гурт «Голубі купола» (м.Краматорськ), який музично прикрасив свято. Гостей та усіх присутніх від імені голови районної державної райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації привітала Оксана Грибань, відмітивши важливість роботи такого табору, зайнятість дітей у канікулярний період, навчання елементів військової справи та виховання справжніх патріотів своєї держави, виразила вдячність організаторам табору та вручила Подяки, від імені очільника району Володимира Мороза, всім помічникам, які брали безпосередню участь у проведенні літнього оздоровлення дітей.

У таборі відпочило 54 дитини, серед яких 3 дитини із  м.Селідове та 2 дитини із м. Вугледара. Перед присутніми діти продемонстрували свої уміння, навички, які вони набули під час перебування у таборі. М.Гладкий та О.Георгієв разом із помічником народного депутата України Е.Авременком, керівником гурту «Голубі купола» вручили декільком дітям, які пройшли різні випробування та перешкоди, голубі берети та посвідчення юним десантникам, видані Спілкою десантників Донецької області; 4 із 27 – вручили шеврони, грамоти «стежка розвідника», інші діти були також відмічені грамотами.

Чекаємо з нетерпінням на чергову зміну у серпні 2017 року.

Ця оздоровча зміна пройшла за підтримки управління у справах сім`ї та молоді Донецької облдержадміністрації. Щиро дякуємо!!!

SAM_1132

SAM_1142

SAM_1166

SAM_1206

SAM_1207