Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виїзні профорієнтаційні заходи

2 жовтня 2018 року фахівці відділу активної підтримки Мар`їнського районного центру зайнятості організували і провели виїзні профорієнтаційні заходи для учнів шкіл міста Красногорівка. Спеціалісти центру зайнятості допомагали учням визначити свою професійну спрямованість та намагалися донести до школярів думку про те, що правильний вибір професії допоможе їм у майбутньому щасливо реалізуватися в роботі.

Фахівці центру зайнятості  познайомили старшокласників зі змістом поняття «професійне самовизначення», поглибили знання дітей про світ професій,  допомогли розібратися у світі спеціальностей, мотивували учнівську молодь до вибору актуальних на ринку праці професій.

З молодшими школярами фахівці провели профорієнтаційну гру «Подорож країною професій». В ігровій формі  діти 4-5 класів отримали більше знань про  різнобарвність професій, розширили свої пізнавальні можливості, розвинули навички командної роботи.

Фахівці центру зайнятості намагалися виховати у школярів відповідальне    ставлення до свідомого та самостійного вибору майбутньої професії, стимулювали особистості до самоосвіти, самооцінки та самовдосконалення.

IMG_4474

IMG_20181002_084040