Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виїзний прийом громадян до Новоукраїнської сільської ради

Сьогодні, 19 жовтня  2017 року, відбувся розширений виїзний прийом громадян на території Новоукраїнської сільської ради під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Збицької, керівника апарату райдержадміністрації Лариси Кременьчуцької,  голови Новоукраїнської сільської ради Олександра Перетятька, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та Мар’їнського відділення поліції.

В ході прийому місцеві жителі підняли низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності села в цілому. Зокрема, щодо ремонту доріг та побудови мосту, налагодження транспортного сполучення, ремонту електричної мережі. Також були порушені питання,  що стосуються умов нарахування та перерахунку пенсії, нарахування оплати за електропостачання, призначення субсидії тощо.

В ході прийому громадянам, що звернулися, надавалися вичерпні відповіді та роз’яснення безпосередньо на місці, решту питань першим заступником голови райдержадміністрації Тетяною Збицькою взято на особистий контроль та надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх вирішення.

Всі звернення будуть розглянуті згідно з нормами чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

IMG_20171019_102312

IMG_20171019_101307

IMG_20171019_101351