Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виїзний прийом громадян на території Богоявленської сільської ради

Сьогодні, 09 серпня  2017 року, відбувся розширений виїзний прийом громадян на території Богоявленської сільської ради під керівництвом голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза за участю першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Збицької, керівника апарату райдержадміністрації Лариси Кременьчуцької,  голови Богоявленської сільської ради Анатолія Кугітка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та Мар’їнського відділення поліції.

В ході прийому місцеві жителі підняли низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності села в цілому. Зокрема, щодо ремонту доріг в селі, налагодження транспортного сполучення та вуличного освітлення, забезпечення питною водою. Також були порушені питання,  що стосуються земельних відносин, пенсійного забезпечення,  нарахування  завищеного розміру оплати за електропостачання,  призначення субсидії тощо.

В ході прийому громадянам, що звернулися, надавалися вичерпні відповіді та роз’яснення безпосередньо на місці, решту питань головою райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом взято на особистий контроль та надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх вирішення.

Всі звернення будуть розглянуті згідно з нормами чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

IMG_20170809_113545 IMG_20170809_101416 IMG_20170809_101325 IMG_20170809_101314