Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виїзний прийом громадян районним «мобільним соціальним офісом» та безпосередньо за місцем проживання громадян за допомогою “мобільного кейсу”

10 вересня 2020 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації було проведено виїзний прийом громадян  районним «мобільним соціальним офісом» із застосуванням «мобільного кейсу» до Новомихайлівської та Костянтинівської сільських рад. Прийнято 8 осіб з питань призначення різних видів соціальних допомог.

Також 10 вересня 2020 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації було здійснено прийом громадян, за попередньою заявою, безпосередньо за місцем їх проживання за допомогою «мобільного кейсу». Прийнято 5 громадян, які проживають у м. Мар’їнка та с. Новомихайлівка. Під час здійсненого прийому спеціалістами управління прийнято заяви на подовження адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також надано роз’яснення з нагальних питань соціального захисту населення.

Прийом громадян районним «мобільним соціальним офісом» у приміщеннях сільських рад та безпосередньо за місцем їх проживання за допомогою «мобільного кейсу» було здійснено з дотриманням протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

костянтинівка 3костянтинівка 2

новомихайлівка 5новомихайлівка 4