Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виїзний прийом громадян заступником директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА

Сьогодні, 30 травня 2018 року, в м.Мар’їнка в приміщенні райдержадміністрації відбувся виїзний прийом громадян заступником директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександром Лихачем за участю в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Збицької.

В ході прийому до Олександра Лихача звернулися жителі м.Красногорівка зі скаргою на свою сусідку стосовно спричинення нею  негативного впливу на навколишнє природнє середовище через тримання великої кількості худоби.

Від імені громади м.Мар’їнка до заступника директора департаменту екології звернувся керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля, який, зокрема, порушив питання щодо можливості організації вивезення сміття з території міста Мар’їнка, отримання допомоги у закупівлі дизпалива для вивезення сміття за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

На всі порушені питання Олександр Володимирович на місці надавав чіткі роз’яснення. Звернення, що потребують додаткового вивчення та розгляду   взяв під особистий контроль.

DSC01919 — копия

DSC01924 — копия

DSC01927 — копия