Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виїзний прийом громадян заступником директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА

Сьогодні, 16 серпня 2018 року, в м.Мар’їнка в приміщенні райдержадміністрації відбувся виїзний прийом громадян заступником директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Олександром Лихачем за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва.

В ході прийому до Олександра Лихача звернулися жителі м.Мар’їнка з питання відновлення послуги питного водопостачання, утеплення житлових будинків, отримання допомоги у вигляді твердого палива та завершення ремонтних робіт з відновлення будинку №7 по вул.Заводській, а саме з налагодження роботи внутрішніх водопровідних мереж та завершення внутрішнього облаштування квартир.

Свої запитання заступнику директора департаменту екології мали нагоду поставити і жителі громади м.Красногорівка, які звернулися з приводу зростаючої кількості сміття у місті. Також було підняте не менш важливе питання щодо реконструкції очисних споруд в м.Красногорівка та відновлення послуги питного постачання.

На всі порушені питання Олександр Володимирович на місці надавав чіткі роз’яснення. Звернення, що потребують додаткового вивчення, будуть направлені на розгляд та реагування відповідним підрозділам облдержадміністрації.

Exif_JPEG_420

DSCN9694

DSCN9704