Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» зустрілися із чотирилапими друзями

26 грудня 2019 в рамках програми співробітництва  з представниками Групи військово-цивільного захисту Мар’їнського району в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району в м.Мар’їнка та у відділенні реабілітаційної установи в м.Курахове відбулася зустріч отримувачів реабілітаційних послуг із чотирилапими друзями.

Отримувачі комплексних реабілітаційних послуг, діти з інвалідністю та особи з інвалідністю старше 18 років, переглянули цікаву новорічну виставу, підготовану фахівцями-кінологами клубу «Антарес» з м.Павлоград. Захід з енімал-терапії сприяв психологічній та соціальній реабілітації, розвитку сенсорики та кінестетики, зниженню рівня тривожності та покращенню психоемоційного стану всіх присутніх на заході дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю старше 18 років. Наприкінці сеансу каніс-терапії отримувачі реабілітаційних послуг отримали не лише гарний настрій, а й подарунки та канцелярське приладдя для проведення занять.

8

4

2

1

9