Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вихованці центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» відвідали музей Сергія Прокоф’єва.

11 листопада 2020 року вихованці центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області у супроводі батьків та фахівців установи завітали до музею С.С.Прокоф’єва, що розташований в с.Сонцівка Покровського району.

Отримувачі комплексних реабілітаційних послуг мали змогу побачити на власні очі єдиний у світі меморіальний музей видатного композитора, розширити коло знань та уявлень про життя найвідомішого музиканта Донеччини, познайомитися з дивовижним світом класичної музики.

Наприкінці змістовної екскурсії діти з інвалідністю та особи з інвалідністю, що мешкають на території Мар’їнського району, із задоволенням долучилися до  цікавого майстер-класу з виготовлення музичного інструмента – дощової флейти з підручного матеріалу. Захід сприяв розвитку естетичного смаку, всебічному розвитку особистості, патріотичному вихованню та розширенню кола знань про талановитих митців рідного краю.

1 18

23 36

53 71