Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» взяли участь у фестиваль-конкурсі “Святкова писанка”

25 квітня 2019 за підтримки відділу культури та туризму Мар’їнської райдержадміністрації відбувся відкритий районний фестиваль-конкурс «Святкова писанка», на якому вихованці Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м. Мар’їнка представили свої роботи.

Яскраві та оригінальні вироби з тканини, бісеру, фетру, шиття були виготовлені під керівництвом вчителя трудового навчання Євтух А.М. під час отримання реабілітаційних послуг у швейній майстерні центру, що була відкрита наприкінці минулого року. Експонати стали окрасою виставки, сприяли вихованню любові до праці, традицій українського народу, пізнання себе та звичаїв, вихованню естетичного смаку, спонукали дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю старшої вікової ланки до прояву творчих здібностей.

Учасники конкурсу, що проходять курс реабілітації в ЦКР «Вогник надії» МРДО, стали лауреатами І ступеню в номінації «Декоративно-ужиткова композиція на пасхальну тематику», лауреатами ІІ ступеню в номінації «Писанка». За активну участь у фестивалі-конкурсі «Святкова писанка», професійну майстерність, високий творчий талант та внесок у розвиток народного мистецтва колектив закладу нагороджено подякою.
viber image 2019-04-26 , 09.36.22 viber image 2019-04-26 , 09.36.25