Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вихованці дитсадку “Червона шапочка” м.Красногорівка отримали цікаві подарунки

27 березня 2018 року голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз завітав до дитячого садку №6 “Червона шапочка ” м.Красногорiвка аби передати надзвичайно потрібні для садочку подарунки – інтерактивну дошку та кінетичний пісок. Ці подарунки дітлахи і цього разу отримали за ініціативи народного депутата України Марії Іонової  та за підтримки аналітичного центру  “Діксі Груп”, Президентом  якого є Олена Павленко.

Діти одразу залюбки продемонстрували інтерактивну дошку на ділі, переглянувши на ній цікавий мультфільм, а також запросили Володимира Вікторовича до участі в ігровому занятті.

Передаючи подарунки, очільник району зауважив: «Незважаючи на складну ситуацію в нашому районі і особливо в містах Мар’їнка та Красногорівка, дуже приємно, що нас чують,  допомагають, нами опікуються  і розуміють  потреби наших дітей саме тут на лінії зіткнення. Щира вдячність усім небайдужим, хто долучається до таких добрих справ».

В ході свого візиту керівник району також поспілкувався з адміністрацією та колективом дошкільного навчального закладу стосовно існуючих проблемних питань та подальшого зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

IMG_4746 — копия

IMG_4754 — копия

IMG_4803 копия
IMG_4869 — копия