Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вихованці Мар’їнської районної станції юних натуралістів прийняли участь в обласному фестивалі «Природничий калейдоскоп»

20-22 квітня в м.Святогірськ відбувся обласний фестиваль юних екологів та натуралістів «Природничий калейдоскоп» на якому зібралися найактивніші, найталановитіші діти області, які протягом року займалися природоохоронною та просвітницькою діяльністю в екологічній сфері. Учасниками фестивалю були і вихованці Мар’їнської районної станції юних натуралістів – переможці Всеукраїнських, обласних природоохоронних акцій, конкурсів, науково-практичних конференцій.

2018 рік – рік Всеукраїнського натуралістичного руху, 100-річчя позашкільної освіти в Україні, День Землі, День Довкілля. Все це знайшло відображення у програмі «Природничого калейдоскопу» і надало можливість його учасникам відчути себе господарями рідної землі.

Програма фестивалю була різноманітною і насиченою: це і закладання квітника на честь 100-річчя позашкільної освіти, і майстер-класи з виготовлення макету Землі до Дня Довкілля, вікторини до Дня Землі, і вечірній еколого-ботанічний квест.  Захопила всіх ділова гра «Екологічний парламент», під час якої діти спробували себе у ролі депутатів, вчених, екологів, вчилися ухвалювати рішення і брати на себе відповідальність. Всім сподобався виступ агітбригади Мар’їнських юннатів.

І звичайно ж, урочисте нагородження активістів грамотами та пам’ятними подарунками. Станцію юннатів нагороджено ювілейною пам’ятною табличкою та набором науково-популярної літератури від Департаменту екології та природних ресурсів Донецької області.

Наші юннати на фестивалі знайшли нових друзів і однодумців. Набули досвіду і захопилися новими ідеями.

DSC07019 копия

DSC07047 копия

????????????????