Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Випускний 2017 в Мар’їнському районі

Випускний вечір це свято, якого нема в жодному календарі, але яке є визначною подією в житті кожної людини. Це перша сходинка у доросле життя а перепусткою в нього стане документ,  який отримали випускники – атестат про повну загальну середню освіту. Це свято наповнене сумом прощання із безтурботним дитинством, шкільними друзями та водночас відкриває радість зустрічі із невідомим, та все ж таким звабливим майбутнім.

23 червня випускні вечори відбулися у всіх загальноосвітніх закладах району. Цьогоріч 4 випускника закінчили школу із золотими медалями, 5 – зі срібними. У числі золотих медалістів – два учні Курахівської гімназії «Престиж»  – Сергієнко Поліна  Анатоліївна  та Філіпенко Артем Олександрович, випускник Курахівської ЗОШ №2 Лактіонов Єгор Володимирович та випускниця Богоявленської ЗОШ –  Жабська Тетяна Миколаївна. Срібними медалістами стали: Хацько Вікторія Геннадіївна та Воротнікова Крістіна Іванівна, випускниці Красногорівської ЗОШ №2, Холод Катерина Вікторівна та Шинягин Максим Дмитрович, випускники Курахівської гімназії  “Престиж”, Горячева Ганна Євгенівна, випускниця Новомихайлівської ЗОШ.

Свято випускників – це ще й своєрідний парад модного одягу та взуття, зачісок. Дівчата обрали для себе вишукані вечірні сукні, хлопці переважно були вдягнені у класичні костюми з краватками. Головною прикрасою випускників були стрічки з написом «Випускник-2017».

Випускники – 2017 – надзвичайно талановиті, вони неодноразово ставали переможцями багатьох змагань, конкурсів не тільки районних, а й обласних, Всеукраїнських. Випускники згадували роки неповторного дитинства і своїх вихователів з дитсадка,  теплі слова говорили про своїх перших вчительок , прислухалися до напутніх побажань. Так, найбільше слів вдячності і шани було сказано дорогим вчителям, які 11 років вели по Країні Знань, віддаючи учням тепло і любов. Не забули про найближчих і найдорожчих людей – батьків. Завершилася  урочиста частина прощальним вальсом, мелодійні звуки якого ще  довго не затихали. А на світанку випускники за традицією зустріли перші промені сонця, які освітили їх самостійні кроки у доросле життя.

Життя – це вічний вокзал, де прощаються та зустрічаються, плачуть і радіють. Сьогодні випускники покидають станцію «школа», потяг уже чекає на них, покидаючи її слід пам`ятати, що справжня цінність – це скарби душі: доброта, щирість, совість, чесність. Нехай Кожен із них хто має мрію, цінує її, бореться за неї, нехай вона здійсниться, а будь-які повороти долі нехай відкривають нові обрії майбутніх перспектив!

3 (1)

4

image

2 (1)

DSCN0241

DSCN0249

DSCN0260

DSCN0282