Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Виставка художньої вишивки «На крилах натхнення» в м.Мар’їнка

Сьогодні голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз відвідав студію художньої вишивки «Колорит», що працює у Мар’їнському районному центрі дитячої та юнацької творчості.

У студії керівник району оглянув виставку художньої вишивки «На крилах натхнення». На виставку подано роботи різних рівнів складності, виконані учнями різного віку. Тут вітальні листівки, оздоблені вишивкою, найменших учнів студії, а також мініатюри у техніці вишивки бісером на твердій поверхні.

Керівник студії Євгенія Кочнєва розповіла, що студія об’єднує тридцять учнів загальноосвітніх шкіл №1 і №2 віком від 6 до 12 років.  Складається з двох груп початкового і основного рівнів навчання. До 2014 року вихованцями студії були 50 учнів Мар’їнської загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів №3   ім. А.С.Макаренка віком від 7 до 18 років.

Діюча колекція студії «Колорит» нараховує більше ста робіт, виконані у техніці вишивки хрестом і бісером. Це  емоційні і колоритні картини: різноманітні квіти, вишукані букети, натюрморти та пейзажі. Значну частину експозиції займають вишиті рушники різних регіонів України, ікони, картини із зображенням храмів і капличок.

Студія художньої вишивки «Колорит» працює у Мар’їнському районному центрі дитячої та юнацької творчості двадцять один рік і 22 березня 2018 року вже вкотре підтверджувала почесне звання «Народний художній колектив».

DSC01225 — копия

DSC01239 — копия

DSC01223 — копия

DSC01244 — копия