Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітаємо команду Мар’їнського району з перемогою!

22 квітня 2017 року в м.Родинське відбулися фінальні змагання в рамках чемпіонату ДОО ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед команд чоловіків сільських районів у програмі «Обласних сільських спортивних ігор – 2017», присвячених 85-річчю з дня заснування Донецької області. Участь у заключній стадії обласних змагань взяли 6 команд: Великоновосілківський, Мар’їнський, Олександрівський, Покровський, Слов’янський райони та місто Лиман.

Команди були поділені на дві групи по 3 команди в кожній.  Наші хлопці отримали у суперники Великоновосілківський  та Олександрівський райони. У першій грі команда нашого району отримала впевнену перемогу над Великоновосілківським районом з рахунком 11:1. Друга гра була набагато складніша. Але завдяки силі волі та жаги до перемогу наших спортсменів, гра завершилась на користь Мар’їнського району з рахунком 4:3. Набрав максимальну кількість балів наші хлопці  вийшли до фіналу де на них вже чекала команда Слов’янського району.

Перед фіналом відбувся матч за «бронзові медалі», в якому лише в серії пенальті команда з міста Лиман перемогла команду Олександрівського району.

Остання гра була неймовірно складна та напружена, як і належить статусу фіналу. З рахунком 4:3 перемогу одержала команда Мар’їнського району.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою та бажаємо подальших перемог у наступних змаганнях!

Ir4DkUD-SpU