Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,   

депутати місцевих рад району!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. Саме на місцеву владу  випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Інколи не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень ви намагаєтесь вирішувати  найболючіші питання людей, за що заслуговуєте на слова щирої поваги та вдячності.

Не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнувся наш район в останні роки, органи місцевого самоврядування плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку Мар’їнського району.  Варто зазначити, що сьогодні Україна ще й перебуває на порозі вирішальних змін, однією з яких яких є реформа з децентралізації влади, від якої залежить зміцнення місцевого самоврядування, регіональний розвиток, економічне та культурне піднесення наших міст та сіл, наповнення місцевих бюджетів коштами, необхідними для модернізації інфраструктури, реалізації важливих будівельних проектів і соціальних програм. Сподіваємося, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення нашої країни.

Від щирого серця бажаємо вам мирного неба, щастя та здоров’я, добра, сімейного благополуччя, витримки та  стійкості, здійснення всіх задумів і планів на благо розквіту нашого району! Зі святом!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                В.В.Мороз