Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання до Дня пам’яті і примирення та 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани та жителі району!

Щиро вітаю вас із Днем пам’яті і примирення та 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці свята для нас символізують духовну стійкість та нескореність українського народу, викликають у кожного почуття безмежної гордості за подвиги наших пращурів та гіркий сум водночас через непоправні втрати.

Ми схиляємо голови у пошані перед тими, хто 75 років тому з неймовірною жагою виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму та приніс мир і надію на рідну землю.

Подвиг переможців у Другій світовій війні сьогодні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних кордонах. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. В нашій історії є цей яскравий приклад. І ця пам’ять – запорука нашої перемоги над будь-якими негараздами, які постали перед нами сьогодні.

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

 

З Перемогою!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                               Є.І.Данилюк