Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання до Дня працівника сільського господарства

Шановні аграрії району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня працівників сільського господарства. Це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю. Наші невтомні сільські трударі щоденною кропіткою працею роблять вагомий внесок у зміцнення економіки нашого району та покращення добробуту її жителів.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання.

Важливість і вагомість професії аграрія особливо відчувається зараз, коли наш район переживає складні часи, коли суспільно-політична ситуація вдарила по всіх секторах економіки. Тому надії покладаються саме на вас, шановні агрономи, хлібороби, механізатори, тваринники та всі, чиє життя пов’язане з сільським господарством. Адже ваша нелегка праця є запорукою добробуту населення та утвердження провідних позицій агропромислового комплексу.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам за те, що ви зберігаєте та примножуєте  традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Від всієї душі бажаємо вам мирного неба над головою, хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України та нашого району.  Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі! Зі святом!

 

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                            В.В.Мороз