Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з днем працівників освіти

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

     Щиро вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у країну знань, науки та  мудрості.

Кожного дня вами наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства до широкої дороги життя. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Ви — творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Висловлюю вам велику вдячність за вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю. Ваш професіоналізм та відданість обраній справі стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району.

Нехай ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Від щирого серця бажаю вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай!

Зі святом!

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                          Т.М.Збицька