Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання до Дня захисника України

Шановні ветерани Другої світової війни та Збройних Сил,  учасники Операції Об’єднаних сил, дорогі земляки!

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо дуже важливе свято – День захисника України.

З особливими словам вдячності сьогодні хочеться згадати всіх захисників України:  мужніх українських козаків, ветеранів Другої світової війни та теперішніх воїнів Операції об’єднаних сил, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Війна змінила наше сприйняття цього світу. Ми вчимося бути іншими, вчимося цінувати життя тапочинаємо розуміти істинність моральних принципів, які мають бути пріоритетними життєвими цінностями і головними заповідями людського життя.  І сьогодні вся українська нація віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України поклали вище за власне життя, добробут та благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям.

Дорогі наші захисники, ми від всієї душі вітаємо вас та бажаємо, щоб це свято додало вам наснаги та оптимізму. Кожного дня ми молимося Пресвятій Богородиці та просимо захистити і оберегти життя мужніх українських воїнів та принести мир на Україну. Бажаємо вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, високих досягнень у нелегкій службі на благо держави, впевненості у власних силах. Нехай дні, проведені далеко від дому та найрідніших, зміняться на омріяне мирне життя.

Зі святом!

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                       Т.М.Збицька