Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання до Міжнародного дня захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

У перший день літа ми від усієї душі вітаємо вас з Міжнародним днем захисту дітей!

Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя та щастя наших дітей.

В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.  З біллю в душі ми усвідомлюємо, що  наші діти сьогодні не бачать над своєю головою мирного неба.  Замість співу птахів вони, нажаль, чують звуки вибухів, а замість  щасливих моментів дитинства відчувають на собі жахливі часи війни.

Та незважаючи ні на що, діти – це наше майбутнє. І я вірю, що разом ми зробимо все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних громадян, які неодмінно стануть гордістю України.

Любі діти! Бажаю вам всім миру, міцного здоров’я, енергії, злагоди і добробуту, блискучих результатів у навчанні та творчості, здійснення найзаповітніших мрій і щоденного відчуття захищеності та підтримки!

Зі святом!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                        В.В.Мороз