Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання голови Мар’їнської райдержадміністрації до Дня Державного Прапора України

Шановні земляки!

Дозвольте сьогодні привітати вас з Днем Державного Прапора України.

Нажаль, вже третій рік поспіль відзначення Дня Державного Прапора проходить в умовах проведення бойових дій в нашому регіоні, в умовах  запеклих боїв за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. Кращі сини своєї Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Тож нехай наш національний оберіг завжди сповнює наші серця гордістю за рідну країну та надихає нас у нелегкій, але почесній справі розбудови та відновлення нашого району. Бажаю, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синє небо мирним та безхмарним,  а щастя та любов безкрайніми як пшеничні поля України. Доброго здоров’я, добробуту, миру та злагоди кожній родині.

Зі святом!

З повагою

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                                     В.В.Мороз