Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання голови Мар’їнської райдержадміністрації зі святом Першого дзвоника

Дорогі діти!

Шановні вчителі та батьки!

Дозвольте сьогодні від імені Президента України, губернатора Донецької області та від себе особисто привітати вас з початком нового навчального року, з хвилюючим святом мудрості, натхнення та нових відкриттів – Днем знань!

Боляче усвідомлювати, що перший дзвоник для наших дітей вже третій рік поспіль лунає в дуже важких неспокійних умовах, адже за декілька кілометрів  від наших шкіл проходить передова лінія бойових дій.

Але, не дивлячись ні на що, наші діти є самими сміливими та мужніми, і цей святковий день для них є особливим та дуже важливим. Для них це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

Найщиріші вітання і вам, шановні батьки, нехай збудуться мрії ваших родин – бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими та освіченими.

Дякуємо за щоденну напружену працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Професійних вам успіхів, мудрості та терпіння в новому навчальному році.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи. І сьогодні ми маємо одну спільну мрію – мир на нашій землі. Тож нехай цьогорічний Перший дзвоник принесе нам мирне небо, сонце, добрий настрій у кожну школу та злагоду в кожну родину. Всім школярам бажаю наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році. Упевнений, що вам під силу подолати всі труднощі, стати освіченими й мудрими людьми та внести свій вклад у розвиток нашого району.

Зі святом вас!

Щасливого навчального року!

 

 

Голова Мар’їнської районної

державної адміністрації                                                                                В.В.Мороз