Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання із 75-ю річницею вигнання нацистів з України

Шановні ветерани, земляки!

 Від щирого серця вітаю вас із 75-ю річницею вигнання нацистів з України

Ця сторінка історії ніколи не зітреться з пам’яті українського народу. За перемогу над загарбниками наш народ заплатив неймовірно високу ціну. Мільйони наших земляків полягли на полях боїв, загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в’язницях та на каторжних роботах на чужині. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, а їх мешканці залишилися без даху над головою.

У  цей пам’ятний, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Наразі, в нелегкі для країни часи, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Шановні ветерани, дозвольте від усього серця побажати вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Бажаємо вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління!

 

В.о. голови Мар’їнської

райдержадміністрації                                                                                                                 Т.М.Збицька