Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання із 95-річчям заснування Мар’їнського району

Дорогі земляки!

Прийміть сьогодні щирі вітання з нагоди 95-річчя заснування Ма’їнського району!

 Історія нашого району насичена різноманітними подіями – радісними та скорботними, сповнена героїчними сторінками та гордістю за звершення.

Нажаль, сьогодні ми опинилися в епіцентрі страшних подій війни, зазнали непоправних втрат близько сотні життів наших земляків, серед яких, що найстрашніше, були невинні житті шістьох дітей. Зазнали значних руйнувань житлові будинки та інфраструктура прифронтових населених пунктів.

Чимало лиха ми з вами пережили, багато негараздів здолали, і тому я сьогодні з гордістю хочу сказати, що наш район незламний. Сьогодні ми докладаємо великих зусиль, щоб  «залікувати» наші рани, відновити будинки та інфраструктуру, дати нове життя нашим прифронтовим містам. Пам’ятаймо, що наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі. Ми маємо для цього величезний потенціал, і я впевнений, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти, направлені на забезпечення життєдіяльності нашого району, будуть успішно реалізовані нашими спільними зусиллями.

Я хочу, щоб сьогодні кожен з нас відчув себе частиною великої родини, яка пишається славною історією рідної землі, переживає за її сьогодення, та плекає її майбутнє.

Хочу висловити щиру вдячність ветеранам державної служби та органів місцевого самоврядування. Ваш внесок у розбудову нашого району безцінний, адже ви залишили нам фундамент для майбутніх звершень.

Щира вдячність хлопцям, які  несуть службу в нашому районі, боронять наші кордони, оберігають наш спокій та захищають від ворога.

Дякую вам, дорогі земляки, за уміння жити і працювати на благо рідного району, любити його та не залишати у складні часи.

Хочу побажати всім довгоочікуваного мирного неба над головою, витримки, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень во ім’я процвітання Мар’їнського району!

Зі святом вас!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації, керівник

районної військово-цивільної адміністрації                                                                            В.В.Мороз