Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Шановні земляки!

 

Сьогодні Донбас із гордістю відзначає знаменну та пам’ятну для всіх    дату – 75-у річницю визволення від фашистських загарбників.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи наш регіон від нацистських окупантів.

75 років відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистів на нашій землі, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя.

За 2 роки, в яких наш район перебував в окупації, загарбники заподіяли чимало лиха нашим землякам. Кровопролиття, зруйновані міста та села, біль та страждання людей – це те, що залишали після себе окупанти. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто на початку вересня 1943 року поклав край злодіянням нацистів, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани, ми низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. І сьогодні захисники нашої країни, які несуть службу на Донбасі та захищають територіальну цілісність нашої держави, є гідним слави своїх пращурів. Зараз на нашу долю знову випало тяжке випробування війною, але ми всією душею віримо в те, що неодмінно будемо святкувати перемогу і над нашею землею засяє мирне небо і запанує спокій та злагода.

Вічна слава полеглим героям. Низький уклін та глибока шана вам, дорогі ветерани! Міцного здоров’я вам, миру, добробуту, тепла та довгих років життя!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                       В.В.Мороз