Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання очільника Мар’їнського району з 8 Березня

Дорогі жінки!

 Прийміть найщиріші вітання з самим теплим весняним святом 8 Березня!

 

В усі часи жінка була і залишаєтеся символом щастя, миру й злагоди в сім’ї та суспільстві. Ніжність і краса, турбота й любов, надія та кохання – усім найціннішим у житті ми зобов’язані нашим дорогим жінкам.

Вчителі, лікарі, громадські діячі, державні службовці, соціальні працівники та підприємці – наші жінки сьогодні зайняті у всіх сферах. Добросовісне та чітке виконання службових обов’язків дозволяє вам добиватися високих результатів у кожній з професій. І ми щиро дякуємо вам за те, що ви  докладаєте максимальних зусиль для забезпечення життєдіяльності району у різних галузях, піклуєтеся про добробут та майбутнє рідного краю.

Крім того, не зважаючи на складну ситуацію в нашій країні, ви наповнюєте будні надією на краще, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності та миру в нашій державі. Лише ваша підтримка допоможе нам перебороти всі перепони та негаразди сьогодення.

Починається весна, оживає природа, народжуються нові плани та надії. Тож, шановні жінки, дозвольте від всієї душі вам побажати, щоб ця весна разом зі свіжим подихом повітря та  теплими сонячними променями принесла із собою мирне життя, щоб кожен ваш день був сонячним і радісним.

Міцного здоров’я вам та вашим рідним та близьким, Божого благословення, щасливої жіночої долі, добра, злагоди, любові та здійснення мрій!

Щиро вітаємо зі святом Весни!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                       В.В.Мороз