Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання очільника району з Днем Соборності України!

Шановні земляки!

Сьогодні наша держава святкує День Соборності України! Ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Це свято нагадує нам, що Україна неподільна, що ми – єдиний народ, і у нас – єдина держава. Нині український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.

Тільки в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє наступних поколінь.

Впевнений, що тільки об’єднавши зусилля, сумлінною і плідною працею, перемагаючи труднощі, ми зможемо пройти нелегкий, тернистий шлях успіху до відродження і розквіту нашого краю, і всієї України.

Нехай віра в краще допомагає вам долати всі негаразди та надихає на нові звершення.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

Голова районної

державної адміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                 В.В.Мороз