Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з 8 Березня

Дорогі жінки!

Мені надзвичайно приємно вітати вас із самим теплим святом весни і любові – 8 Березня!

 Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності в нашому районі, де б не працювала жінка. Своєю мудрістю ви оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. 

Від імені всіх чоловіків дозвольте висловити вам, дорогі жінки, слова щирої вдячності за сумлінну працю, розуміння, сердечність та милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі. Дякуємо вам за те, що  у  радості  й  горі незрадливою  нашою  опорою  є ви, і не зважаючи ні на що, завжди наповнюєте будні яскравими фарбами та гармонійним змістом.

Нажаль, сьогодні,  в силу важкої ситуації, що склалася в нашій країні, на серці в наших матерів та дружин  лежить важкий тягар життєвих проблем. Але я переконаний, що попереду  нас  чекають  кращі  часи. Часи миру, спокою та щасливого майбутнього. І ми намагаємося  робити  все від нас залежне, щоб ці дні настали якнайшвидше. 

Я хочу від всього серця побажати вам, щоб ця весна разом зі свіжим подихом повітря та  теплими сонячними променями принесла із собою мирне життя, щоб кожен ваш день був сонячним і радісним.

Нехай у ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади! Хай ваші діти і найдорожчі вам люди завжди будуть прихильні до вас серцем і душею, даруючи   свою увагу, тепло і турботу. Міцного здоров’я вам, Божого благословення та найскорішого миру!

          Зі святом!

 

bialy-tulipan-bukiet-kwiat

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                                  В.В.Мороз