Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника.

Це професія поза часом і поза епохою. Не важливо, в якому столітті ми живемо, будівельники потрібні завжди, адже люди саме цієї професії створюють наше середовище проживання.

Але найголовніше у вашій професії – це вкладена в будівництво любов і щира повага своєї справи. Адже тільки з завзяттям і натхненням, відданістю і професіоналізмом будівельників з’являються нові будівлі, які формують наші населені пункти та нашу історію.

Варто зазначити, що попереду вас чекає велика робота. Адже сьогодні перед нами стоїть найважливіше завдання – відновити наші міста та села, які постраждали від бойових дій, повернути жителям нашого району дах над головою та тепло домашнього затишку. І виконати це завдання ми зможемо лише за допомогою кращих фахівців будівельної галузі. Впевнений, що покладені на вас надії ви неодмінно виправдаєте, і завдяки вашій праці жителі нашого району будуть пишатися відновленими рідними куточками.

Тож, шановні будівельники, від всієї душі бажаю вам мирного неба,  здоров’я,  витримки та натхнення у вашій роботі, благополуччя та добробуту.  І нехай усі проекти, які втілюються в життя з вашою допомогою, приносять людям комфорт і впевненість у завтрашньому дні!

 

Зі святом!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                               В.В.Мороз