Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Дорогі   земляки!

Щиро вітаю вас із головними національними святами країни – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди, миру та доброго єднання людей заради процвітання рідної землі.

Наш синьо-жовтий прапор є символом нашої країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення. Важливі події українського державотворення, боротьби за свободу країни, акції протесту та непокори відбувалися під національним стягом.

Україна і сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє. Нині ми переживаємо складні часи агресії та посягань на незалежність і цілісність України. Нажаль, відзначення головних свят країни проходить в умовах проведення бойових дій в нашому районі, в умовах  запеклих боїв за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. У цей складний час поняття незалежності набуло для кожного з нас особливого значення. Україна знову змушена захищати та відстоювати територіальну цілісність. Кращі сини своєї Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі. Дух патріотизму об’єднує українців. І ми повинні вірити, що лиха година скоро мине. Тож давайте докладемо спільних зусиль для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Україну.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, взаєморозуміння, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України!

В.о. голови райдержадміністрації                                                                              Т.М.Збицька