Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із головними національними святами країни –

Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Український Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності та незалежності. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Довгі роки тривала боротьба за мир, свободу та незалежність України.   І зараз ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє нашої країни, вони загартовують  дух  патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності. Всі ми  знаємо, що випробування об’єднують народ та роблять його сильнішим. І варто пам’ятати, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни. Ми єдині у прагненні побудувати демократичну, квітучу, економічно міцну, незалежну, вільну державу заради пам’яті наших пращурів та майбутнього наших нащадків.

Нехай ці величні свята вселяють в наші душі гордість за свою країну, дарують усім нам світлі надії на щасливе мирне життя та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро бажаю усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах заради процвітання незалежної України та її народу!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                             Є.І.Данилюк