Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із головними національними святами країни –

Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди, миру та доброго єднання людей заради процвітання рідної землі.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ затвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. Наша держава наразі відкриває для себе нові можливості та перспективи. І запорукою державотворчого успіху є суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Нажаль, вже четвертий рік поспіль відзначення головних свят країни проходить в умовах проведення бойових дій в нашому районі, в умовах  запеклих боїв за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. Кращі сини своєї Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі. У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. І ми повинні вірити, що лиха година скоро мине. Тож давайте докладемо спільних зусиль для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Україну.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!

 

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                   В.В.Мороз