Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем державної служби

Шановні державні службовці!

 Прийміть найщиріші вітання  з професійним святом – 

Днем державної служби!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни. Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування правових та нових підходів у вирішенні важливих ситуацій для громадян мають стати надійними супутниками кожного державного службовця.

Дякую вам за вашу працю, за те, що в такий скрутний для країни час, в складних умовах ви продовжили працювати на користь нашого району, нашої країни та наших громадян.  Сьогодні ми повинні продовжувати об’єднувати свої зусилля в єдиному прагненні чесно і самовіддано служити українському народові та робити все можливе для забезпечення добробуту та щасливого майбутнього наших земляків.

Бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України! Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

Зі святом!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник  районної

військово-цивільної адміністрації                                                       В.В.Мороз