Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Днем державної служби України

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання  з нагоди професійного свята – 

Дня державної служби!

Від ефективного функціонування та відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність нашої країни. Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування нових підходів у вирішенні проблем мають стати надійними супутниками кожного державного службовця.

На ваших плечах лежить нелегка праця і величезна відповідальність. Адже саме вас громадяни сприймають як представників держави, по діях кожного роблять висновки про владу в районі і державі в цілому. Тому всі ми повинні працювати в єдиному напрямку за принципами служіння українському народу, соціальної справедливості, прозорості, відданості справі та персональної відповідальності за виконання посадових обов’язків.

Вітаючи зі святом, бажаю всім вам міцного здоров’я, миру, благополуччя в родинах, впевненості у завтрашньому дні. Будьте завжди на рівні вимог часу.  Успіхів вам у професійній діяльності та втілення всіх задумів. Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Зі святом!

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                Є.І.Данилюк